Przykładowy wynik testu z dnia 25.03.2019

MRT pokarmy badane
W teście MRT badane jest 170 produktów spożywczych i dodatków do żywności. Podzielone są kolorami według reaktywności – zielone to produkty dozwolone, natomiast średnie i czerwone to te, na które jesteśmy nadwrażliwi – czerwone silnie, żółte umiarkowanie. Wykluczenie szkodliwych dla nas produktów spowoduje zmniejszenie stanu zapalnego w organizmie i eliminację jego konsekwencji. Test MRT to jedyna dotychczas znana, medycznie potwierdzona metoda, rekomendowana przez lekarzy, na diagnostykę nietolerancji pokarmowych. Test MRT można wykonać w naszej placówce w Łodzi – klinika Dream-Med ul. Rydzowa 22.

Dieta fazowa polega na stopniowym wprowadzaniu produktów niereaktywnych. Zaczynając w fazie I przez pierwsze 7 dni jemy jedynie produkty znajdujące się w kolumnie odpowiadającej dla tego okresu czasu, po czym w miarę jego upływu, dodajemy kolejno produkty z kolejnych faz. W ten sposób po 28 dniach włączyliśmy już wszystkie produkty z zakresu “zielonego”. Poniżej przykładowy wygląd diety fazowej pacjentki.Bez nazwy-3

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij