Diety – pełna oferta

Szukacie profesjonalnego gabinetu dietetycznego w Łodzi, który oferuje bogatą ofertę konsultacji dietetycznych? Dobrze trafiliście!

Każdy jadłospis, który układam jest zbilansowany pod kątem wszystkich składników odżywczych i pełnowartościowy, ale nie można powtarzać tygodniowego jadłospisu w nieskończoność. Jedzenie powinno być nie tylko receptą na zdrowie, ale również przyjemnością, i o tym należy pamiętać. Dużą rolę w prawidłowym planie odżywiania pełni sezonowość – jadłospis w czerwcu zawiera dużo innych produktów (głównie owoców i warzyw) niż ten grudniowy.

Oferta diet dla osób prywatnych skierowana jest do tych, którzy myślą o indywidualnym dopasowaniu planu żywieniowego, a ich celem jest odchudzanie, dobranie diety w konkretnej jednostce chorobowej, prawidłowe odżywianie podczas ciąży i laktacji, zbilansowanie diet wykluczających niektóre grupy produktów tj. wegetariańska, wegańska, bezglutenowa, dieta dla alergika, czy po prostu zmiana nawyków żywieniowych na zdrowsze.

Oferta diet dla sportowców dedykowana jest wszystkim osobom aktywnym fizycznie, które chcą poprawić efektywność treningu i swoje wyniki na zawodach. Poza planem żywieniowym oferujemy również masaże, konsultacje z fizjoterapeutą oraz treningi personalne.

Oferta konsultacji dietetycznych dla firm obejmuje prowadzenie warsztatów dietetycznych, akcji profilaktycznych, układanie jadłospisów dla żywienia zbiorowego, merytoryczna korekta artykułów do gazet o tematyce zdrowia i odżywiania oraz wiele innych.

apple-2311_1920

Gdy wraz z dietetykiem ułożysz plan odchudzania i będziesz się go trzymać, zagwarantuje Ci to:

  • osiągnięcie oczekiwanego rezultatu
  • odchudzanie bez efektu jojo
  • łatwość utrzymania docelowej masy ciała
  • urozmaicenie jadłospisów, uwzględnienie sezonowości produktów
  • dostarczanie wszystkich niezbędnych składników odżywczych

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij